Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik Budapesten egyetemisták!...

Akik Budapesten egyetemisták! Mennyiből tudtok megélni egy hónapban?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, gondolkozok azon, hogy budapesti egyetemre menjek továbbtanulni, de érdekel, milyen költségekre kell számítani.

Leírnátok részletesen, hogy mire mennyit költötök?

Külön szállás, kaja, szórakozás stb.

Köszönöm!


2021. jan. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel lakok, havi 150 körül megvagyok kényelmesen.


Albi,rezsi, közösköltség felét fizetem, ez összesen 70 ezerre jön ki, maradék 80-ból intézek minden mást. Étkezésem változó, magamra főzök és 40 körül van az alap.

2021. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
150k a nagyon minimum, inkább 200 körül számolj. Ha egyedül akarsz lakást kivenni akkor 250k is megvan havonta.
2021. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha koliba mész, akkor a fentieknél jóval kevesebből is kijössz. Én koliban 50-60 ezret költöttem, de sok kaját vittem otthonról is ezeken felül, így az pl olcsóbban jött ki nyilván.
2021. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!