Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekbe a sulikba felvesznek...

Ezekbe a sulikba felvesznek 38 központival?

Figyelt kérdés

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium


Sylvester János Református Gimnázium és Szakgimnázium


Budapesti Innovatív Gimnázium


Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium


Nagy László Gimnázium


Pogány Frigyes Technikum


Zrínyi Miklós Gimnázium


Álmos Vezér Gimnázium



2021. jan. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de 38 pont az nagyon kevés. Ennyivel normális esetben csak a legalja gimnáziumokba vesznek fel.


Azt nem tudom, idén hogy változott a helyzet a COVID miatt. Ha szerencséd van akkor a többiek teljesítménye is sokat romlott a sokéves átlaghoz képest, és felvesznek.


A kérdésedre gyakorlatilag lehetetlen válaszolni, mert pl. azt sem tudjuk milyen jegyeid vannak.

2021. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Technikumba esetleg. Gimnáziumba biztos nem. Kivéve ha amúgy 4-es,5-ös tanuló vagy, csak elszúrtad a felvételit, akkor a Zrínyibe igen.
2021. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pogányba talán... a Sztehloba és a Nagy Lászlóba nem hiszem,a többit nem ismerem.

Írd be őket, aztán max nem hívnak be szóbelizni. Viszont ha nem írod be és aztán kiderül hogy behívtak volna,az sokkal rosszabb.

2021. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
felvizsga.eu oldalon a kalkulátorban meg tudod nézni. Ady biztos nem.
2021. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a vitt pontod?
2021. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziaaa!

En is nagyon elrontottam a felvetelit 51 pontom lett:(

Bar en kituno voltam szoval remelem van eselyem gimibe

Szerintem ne add fel es a szobelivel probald javitani a helyzetet. Szerintem sikerulni fog:) altalaba mindenkit felvesznek az elso helyre amit megjelolt:))

2021. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A matek vagy a magyar lett 38?
2021. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!