Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE Külker-ről milyen karriert...

BGE Külker-ről milyen karriert lehet indítani?

Figyelt kérdés

Ha valaki az alapszakot/mesterszakot ott elvégzi, és mellé tárgyalási szinten beszél mondjuk angolul, spanyolul meg hozzá tanul valami ritkább nyelvet pl arab, kínai?


Utána merre lehet tovább mozogni?



2021. jan. 29. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapszakot ott végeztem nemrég, végzés után picivel már folyékonyan beszéltem a kínaiul.

Jelenleg kontroller elemzőként dolgozom, a közelebbi barátaim valuation, risk és pénzügyi elemzői irányba mentek, de van

2021. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*de van logisztikás és marketinges ismerős is, ez mind nemzetközi gazdálkodás.
2021. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De a kontroller az nem számviteles dolog?

Vagy tanultál számvitelt mellette?

2021. febr. 3. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi gazdálkodáson tanulsz számvitelt is. Ahogy statisztikát, adózást, sok félév pénzügyet vagy operációkutatást. Az alapszakok nagyjából azonosak a benyomásom szerint, és a BME meg a Corvinus között sincs nagy eltérés. Ezzel is mehetsz pénzügyi, vagy számviteli feladatokra, ha arra van kedved.
2021. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi kedvem a számvitelhez. :)


Egyéb javaslatok esetleg? :)

2021. febr. 3. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Izgalmas dolog tud lenni pedig, kár lenne kategorikusan skiejelnti hogy nem, pláne ha még karrierválasztás előtt állsz. Az az igazság, hogy egy erős számviteli alapra mindenképp szükséged lesz, ha közgazdász szeretnél lenni, mivel mindenhez hozzátartozik. Nálunk 1 félévet jelentett, de lehet most 2, illetve van még 1-2 hasonló tárgy.


Van ismerős aki egy autógyárnál marketinges, vannak akik beszerzőként dolgoznak gyárakban, de mondom, a többség pénzügyi, kockázat, vagy valamilyen számviteli elemző lett, illetve páran kereskedelmi bankokban helyezkedtek el.

2021. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már voltam kontrollingon és utáltam. Ezért mondom.


(Már dolgoztam közben, de még nem sokat)

2021. febr. 3. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajajaja, így már más.

Szabad megkérdezni, hogy hol voltál? Akár pü-ben is, nagyon kíváncsi lennék.

2021. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!