Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőrösi Csoma Gimibe (17. ker)...

Hreja1 kérdése:

Kőrösi Csoma Gimibe (17. ker) szeretnék felvételizni. Miket kérdeznek Szóbelin?

Figyelt kérdés

Szeretnék oda járni alap szakra. Sajnos el stresszeltem a matek írásbelit, így csak 52 pontom lett. Hozott pontom 47. 4 tantárgyból lettem dícséretes.

99 pontom van összesen. Azt sem tudom, h behívnak-e ennyi ponttal szóbelire!

Ha igen, kellene egy jót szóbeliznem, h be tudjak kerülni.



2021. febr. 2. 15:41
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én a Kőrösibe járok. Most vagyok kilencedikes emelt angolon.

Én angolból szóbeliztem, magyarból nem, de ismerőseim beszámolója alapján tudok segíteni.

A Kőrösiben mindenkit behívnak szóbelizni, aki oda jelentkezik. Azt gondolom, ha egy 40 pont körüli szóbelit csinálsz, azzal felveszenk. Tavaly 130 pont körül volt az akkor még emelt informatika tagozaton a ponthatár.Az alap tagozat idén indul először, de remélhetőleg nem lesz más a szóbeli.

Az ismerőseim azt mondták, hogy alap tudást felmérő kérdések lesznek. Egy pár példa: mit ünneplünk október 23-án, mi Mo. államformája, stb... Igazából nem kell izgulni (tudom, hogyha mondom, akkor is izgulni fogsz). A tanárok jófejek, nem a szivatásra mennek, hanem a fesztelen légkör megteremtésére.

Én úgy gondolom, hogy egy 40 pont körüli szóbelivel simán bekerülsz. Hajrá! Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privátban :)

Egy mostani Kőrösis :)

2021. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. febr. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!