Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bejut az iskolába...

Lakatos Adolf kérdése:

Szerintetek bejut az iskolába minden lent van amit tudni kell(rossz központi) segítség kell?(azert kérdőjel mert csak azt fogadja el)

Figyelt kérdés

Szerintetek bejut az iskolába minden lent van amit tudni kell(rossz központi) segítség kell?(azert kérdőjel mert csak azt fogadja el)

Figyelt kérdés

Sziasztok.A fiamnak 39pontos felvetelije lett.. 4,38 az átlaga a lonyayt elsőnek jelöltük be de felek nem veszik fel.. szakot nem tudunk és ezért gimnázium kene de ez felejtos legyszives írjatok iskolákat és ha tudtok a lonyayba van esély?


Kérdéseim:- tudtok e jó iskolát ugyertve jó hogy jó közösség tudom már erős iskola lehetetlen

-felvennék e a lonyayba?

-és budapestiek vagyunk



2021. febr. 2. 17:00
 1/9 anonim válasza:
nekünk is hasonló lett, és mi is a lónyaiban gondolkodunk. tudom, ez nem nagy segítség. nézd meg a tavalyi ideiglenes és végleges felvételi listát, abból úgy tűnik nekem, hogy nincs nagy túljelentkezés, ezért gondolom, hogy van esélyünk oda bejutni. lelkészi ajánlás kell (lehet hogy nem kötelező, de biztos jól jön, ha van. ha nincs akkor is meg kell próbálni, és beszélni az ig.helyettessel, az mindent biztosan el tud mondani).
2021. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Lónyay a kb. bárkit felvesznek mivel konkrétan tavaly nem tudtak elindítani egy tagozatot olyan kevesen jelentkeztek szvl szerintem van eselyetek
2021. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Vagy akik jelentkeztek azok se oda menetek végül. Szerintem nagyon rossz suli osztálytársam odament szóbelizni és olyanokat kérdeztek tőle hogy milyen a családi háttere és hogy konfirmált-e
2021. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát úgy képzeljétek el, hogy minket nem értesítettek arról sem, hogy nem hívnak be szóbelizni, ki sem volt írva, csak szóbeli előtt egy nappal. de ott sem volt kiírva, hogy milyen pontszámtól hívnak be... szerintem valami más szerint kategorizáltak. etikátlannak érzem, de már azt gondolom jobb is így, menjenek a francba ha ilyenek. végül megnéztük kiket vettek fel az ideiglenes szerint. akiket nem vettek fel, v. nem volt elég a pontszáma, az fent sem volt a suli honlapján.ez milyen már????
2021. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a lonyayban csak az számít nekik hogy református vagy e vagy nem
2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
62%
de az vagyok. külön, belső jelentkezési lapot is kitöltöttünk. volt lelkészi ajánlásunk, de azt csak a szóbelire tudtuk volna vinni.másik ref.sulit is megjelöltünk, oda behívtak, el tudtuk küldeni az ajánlást, küldtünk motiv.levelet is, szóbeliztettek hittanból. azt mondom itt odafigyeltek, hgy a vallásosakat vegyék fel. a lónyai mintha cinkelt lapokkal játszana. nem fair.
2021. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3as

Egy református iskolába azon akadsz ki h megkérdezik h konfirmált -e már? És h milyen a családi háttere, mit szoktak együtt csinálni, mit dolgoznak a szülei. Szoktak e templomba járni vagy valahova😂😂

2021. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-es

És ha nem konfirmált akkor rossz ember vagy mi vagy ha nem olyan munkája van a szüleinek hogy sokat keresnek akkor már nem is veszik fel.

2021. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem így van! 😂

Én se konfurmáltam mégis a 16. Helyen vagyok tehát először gondolkozz, oki?

2021. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!