Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50 pontos írásbelivel 4.2...

50 pontos írásbelivel 4.2 átlaggal felvehetnek valamelyik technikumba ezek közül: Petrik Lajos,Puskás Tivadar,Bolyai János, Neumann Janos, Bláthy Ottó, Verebély László, Szász Ferenc? Mindnél informatikai szakra mennék. Nagyon félek hogy nem.

Figyelt kérdés

#átlag #Puskás #Neumann #Bolyai #Petrik #50 pontos írásbeli
2021. febr. 3. 18:44
 1/10 Remény78 válasza:
Esetleg ha ide www.felvizsga.eu fellépsz, sok információt megtalálsz. Lehetséges, hogy itt fel vannak tüntetve a 2020-2017. eredmények. Általában ezeken a helyeken a matekot duplázzák, a Boronkayban Vácon biztosan.Ki kellene először pontosan számolni, hogy mennyi pontod van magyar ás matek írásbeli és vitt pontszámmal, aztán, hogy van-e szóbeli vagy nincs, az hány pontos.Így tudsz kalkulálni.Szerintem az 50 pont és 4.2-es átlag egyébként nem rossz:0)
2021. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Irodalom, nyelvtan,matek,töri,angol,informatika 7.-ben és 8.-ban 54 pont összesen csak mindenhol máshogy számolnak pl. Petrikben 72 pontom van, Puskásban 71, Bolyainál 104 stb. Mindnél van szóbeli 10-25 pont. Van hol versenyhelyezésre is adnak pontot de nem írják mennyi. Töri ķörzeti 1.hely, matek körzeti Bolyai 2.hely...
2021. febr. 3. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem!! Felvesznek ne félj!
2021. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem Neumann-ba esélyes, hogy felvesznek ha az 1.helyre írtad
2021. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem felvettek a Blátyba 49 pontal

És kb idén is olyan volt a felvételi mint amikor én írtam szóval nagy valószínűséggel felvesznek.

2021. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bolyai-ba 100 százalék, hogy felvesznek a volt osztálytársam kb kettes tanuló volt ilyen 25-30 pontos felvételit írt és még őt is felvették.


Ezek után gondolkozz el, hogy milyen lehet a színvonal 🤔

2021. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 26. 07:43
 8/10 anonim válasza:
Szia Kérdező. Érdeklődni szeretnék, hogy végül ezekkel a kondíciókkal hová vettek fel? Fiamnak hasonló, kb ezeket a sulikat néztük ki, és gyors átnézés után nem sikerült túl jól a mai központija...
2022. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Verebélybe nagyon szívesen láttak volna, de nekem a Bolyai nagyon tetszett és végül oda mentem és nem bántam meg. Jók a tanárok, az osztály fele a haverom, a másik felét még nem ismerem:).
2022. jan. 28. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó a Bólyai, Verebélyiben gyökér tanárok vannak véleményem szerint 🤔
2022. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!