Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a májusi-júniusi...

Szerintetek a májusi-júniusi érettségivel mi lesz? Az online oktatás miatt.?

Figyelt kérdés
Így hogy van ami van,és esélyünk nincs bejutni a suliba,ha lesz is szerintem semmire nem lesz elég,minden ugyan úgy fog menni mintha misem történt volna? Mert valljuk be nagyon nem ugyan úgy tanulunk..Van pár tanár aki azt sem tudja mi hogy van a gépen,mit hogy kell csinálni stb stb..
2021. febr. 4. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy tudom, hogy a tavalyi érettségik nagyon könnyűek voltak, szerintem idén sem lesz nehezebb. Ebben lehet reménykedni, egyébként meg önerőből tanulni otthon. Egyéni szocprobléma, de nálam nem kellett online oktatás ahhoz, hogy ne tanítson senki semmit, egyedül készültem fel anno :D Van sok jó felkészítő könyv is.
2021. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Énnekem most az jutott eszembe a kérdést látva; hogy megtartják a megszokott időben, de szal megint úgy, hogy maszk kell, meg minnél széjjelebb igyekeznek ültetni az embereket. Alapból szét vannak ültetve, de lehet, hogy mégszéjjelebb.
2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

*ja és akkor szal arra tippelek, hogy csak írásbeli lesz .

De én szal nem tudom .

2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Otóberben megtartották az érettségiket (szóbelivel együtt) magasabb fertőzésszám mellett. Januárban megtartották a középiskolai írásbeli felvételiket.


Szerintem ezek alapján simán megszervezik a májusi érettségiket szóbelivel együtt.

2021. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom, hogy ilyen rossz iskolába jársz. Én is végzős vagyok, nekünk pl. egy héten egyszer be kell mennünk, olyankor matek, magyar és töri oráink vannak.Ezen kívül online is vannak orák az érettségi tárgyakbol, faktokbol, ma pl. 5 db volt, de a többi napon is van. Nálunk minden tanár tudja kezelni a megfelelő felületeket, az idősebbek is megtanulták. A kb. 45 éves matektanárnőnk pedig saját maga készített profi videokat is küld.

A kérdésedre válaszolva, szerintem meg lesznek tartva az érettségik, írásbeli is, szobeli is.

2021. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
"szal"?
2021. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6os, legalább felismered, hogy hova ír válaszokat. :D
2021. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

A szóbelire eddig is otthon kellett felkészülni tudtommal. Most tehát minden korábbinál több időt lehet a tanulásra fordítani.


Ha én annó végzősként választhattam volna, hogy online oktatás legyen vagy művészetek meg etika tárgyakra járjak az érettségire készülés időszakában, tuti az online-t választottam volna.


Értem én, hogy vannak olyan tanárok és tárgyak, amik nehezebben mennek online; de azért az érettségi mégis csak arról szól, hogy mennyire vagy önálló és szorgalmas.

2021. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem könnyű most ez a hosszú időn át tartó online oktatás. A végzősöknek ez most a 7. hónap távoktatásban. Sajnos ez van, érettségizni muszáj.

Mindenképpen érdemes minél több régebbi érettségit megcsinálni, az írásbeli azokból fel lehet készülni. A szóbelire meg úgy tudom megadják a tételeket és azokból kell felkészülni.

Sajnos az idei végzős évfolyam már 11-ben is 3 hónapot távoktatásban volt, illetve idén novembertől gyakorlatilag végig. Tudom hogy ilyenkor még sok új tananyag is van, ami lehet hogy egyes tárgyakból problémás lehet matek pl.

2021. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!