Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fokszra hogyan tudom ki...

A fokszra hogyan tudom ki számolni a pontomat, mennyi van?

Figyelt kérdés

mik számítanak?

Annyi mindent írnak, mindenhol.

két szabadon választott érettségi,továbbiakban?mi kell? emelt? tovább?



2021. febr. 6. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Oda téged biztosan nem vesznek fel.
2021. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki vagy, mi vagy? Jól vagy?
2021. febr. 6. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Jól vagyok köszönöm.
2021. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kettő érettségi tárgy megfelelő. Nem kell emelt érettségi. 240 pont kell minimum. Itt is jártnak a többletpontok a nyelvvizsga, okj stb. után.
2021. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami olyat olvastam hogy csak emelt erettsegi szamithato be, mint tobbletpont.
2021. febr. 6. 12:48
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. febr. 6. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy kötelező az emelt érettségi. Ez azt jelenti, hogy a 240 pontnak ugy kell meglennie, hogy ahhoz nem számítható hozzá az okj, nyelvvizsga. Egy kivétel van, ha teszel emelt érettségit és azután kapott 50 pontot lehet többletpontnak figyelembevenni. De ha emelt vizsgád van akkir miért nem alapképzésre mész ami ad diplomát? De nézzünk egy példát leérettségizel és annak összpontszama 236. Ebben az esetben hiába lenne egy okj vagy nyelvvizsga nem adható hozzá, azaz nincs meg a minimum 240 pont. De ha az egyik érettségid emelt és meg van q megfelelő %os érték, mivel a fokszra bármelyik érettségi elfogadott megkapod az 50 pontor és 236+ 50 már elég a fokszra.
2021. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, nem kötelező tudom :)

Köszönöm!

2021. febr. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!