Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem a Hunfalvy...

Lenne esélyem a Hunfalvy Jánosba ezekkel az eredményekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha valaki aki a Hunfalvyba jár és tudna segíteni akkor nagyon hálás lennék. Szóval a vitt pontjaim 48 az 50-ből. A felvételin elért pontjaim 67 a 100-ból. És a Német NYEK-et jelöltem legelső helyen. Utána a Franciát. A kérdésem pedig, hogy ezekkel lenne-e esélyem bejutni abban az esetben, ha a szóbeli is jól fog menni? (Természetesen ha behívnak)

És igazából még az fúrtat, hogy a szóbelin elvileg ilyen kompetencia szerű, de inkább logikai feladatokat kell ugye megoldani. Ezek milyen szinten nehezek?



2021. febr. 6. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Korábbi évek felvételi ponthatárai:

[link]

Hunfalvy szóbeli:

[link]

Szóbeli vizsgatapasztalatok Hunfalvy:

[link]

2021. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed.
2021. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv. Mi angol szakra jelentkeztünk 1 ponttal kevesebb lett az írásbeli mint neked. Szóbeli 40/39 és 10/9 lett. Jelenleg 65.helyen vagyunk ezzel, csak viszonyításképp írtam le. Ideiglenes lista, attól is függ a bejutás ki jelentkezett első hely megjelölésével a suliba. Tavaly aki 115. volt bekerült,ahogy néztem. Sok sikert! Reménykedünk...
2021. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!