Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy márciusban kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Annyian mondják, hogy biztos hogy kinyitnak mert már nálunk is van vakcina és oltják az embereket, de nekem nem tűnik túl reálisnak ez, főleg hogy ki tudja használ e egyáltalán, és jelenleg nem állunk túl jól, de ez csak az én gondolatom... Mi a véleményetek?

2021. febr. 8. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Senki se tud erre pontos választ adni mert még a döntéshozók se tudják. Így marad a jó öreg 50-50%, vagy igen vagy nem.


Majd három hét múlva kiderül.

2021. febr. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ma reggeli hírblokk : szakértő beszélt a nyitásról és elmondta átoltottságig nem lehet nyitás.

Majd elmondta 3 hónap alatt akár 2-3 millió ember is beoltható, és akkor már el lehet gondolkodni a nyitáson.

Akkor rakd össze.

2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
nyárig nem lesz itt lóf***sz se. Röviden.
2021. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
ahogy az év elején is megmondták (majd le fake news-ozták) PÜNKÖSD.
2021. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
"ki tudja használ e egyáltalán" Én se vagyok Fidesz párti, de annyira ők se hülyék, hogy olyan vakcinát vegyenek, ami szarra se jó. Ennyire nem hülyék. Plusz jövőre választások lesznek, és ha kiderül, hogy olyan vakcinával oltottak, ami nem használ, akkor fixen buknák a választást.
2021. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
A konzultációtol is függ. Valószínüleg inkább az éttermeket nyitják ki elöbb.
2021. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"A konzultációtol is függ. "



Attól a világon semmi nem függ. az egy kamu mű cirkusz az egybites fidesz szaroknak. semmi több.

már most megvannak a válaszok úgy hogy még a kérdéseket se tudjuk...

2021. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

A konzultáció csak egy mentőöv a FIDESZnek.


Ez olyan mintha arról dönthetne az ember, hogy rákban, balesetben vagy párnák közt fog meghalni....

2021. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az országgyűlés 90nappal meghosszabbította a veszélyhelyzetet"

100% ,hogy márciusban nem várható enyhítés.De ez fokozatosan fog a késsőbbiekben bekövetkezni.

Szeptemberig szerintem nem lesz iskola.

Ha pedig gyorsul az oltó anyag beszerzés akkor húsvét körül nyitnak az iskolák.Erre kevés az esély szerintem.

2021. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az oltóanyaghoz, ez csak politika. Még nem tették tönkre az összes vállalkozást, hogy Lölö megvegye őket. Ennyi az egész. Semmi köze a vírushoz, de lesz itt még 423. hullám is, ha az kell a politikának.
2021. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!