Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem ezekben a sulikban?

Van esélyem ezekben a sulikban?

Figyelt kérdés
83 pontos központi, kitűnő bizi 8. félévben, 7.,6.,5. csak a matek négyes. A Veres Pálnét, az Eötvöst, és a Szent Lászlót jelöltem. Bekerülhetek? És a Veres Pálnéban most lesz szóbeli, vagy sem? mert a honlapon nincs semmi...

2021. febr. 8. 16:43
A kérdező szavazást indított:
a Szent Lászlóba bekerülhetsz
a Veres Pálnéba bekerülhetsz
az Eötvösbe bekerülhetsz
mindháromba bekerülhetsz
egyikbe sem kerülhetsz be
Veres Pálnéba+ Eötvösbe kerülhetsz be
Veres Pálnéba+ Szent Lászlóba kerülhetsz be
Szent Lászlóba+ Eötvösbe kerülhetsz be
40 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, szép eredmények :)

Szerintem bármelyikbe van esélyed, de legtöbb talán a Szent Lászlóba.

2021. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

VPG-ben idén csak a NYEK-es osztályban tartanak szóbelit, reálon nem.

Erre a linkre kattintva bedob neked egy tájékozatót, a hatodik oldalon piros betűkkel ki van emelve.

[link]

Remélem tudtam segíteni, egyébként én is még egy másik suli mellett a VPG-be szeretnék menni. :)

2021. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bbmarta ***** válasza:
100%
Az Eötvös necces, hogy behívnak-e szóbelizni, a másik 2-be simán bent vagy, bár azt nem tudni, a Veres Pálné-ba most, hogy nem lesz szóbeli, mennyi pont kell vajon? A Szent László honlapján olvastam valahol, hogy aki 80 pont felett Ír és jók az általános iskolai eredményei, az biztosan bekerül.
2021. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek :-)
2021. febr. 8. 17:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Eötvös szerintem is eléggé necces. Nem tudom, hogy fognak alakulni idén a pontok. Persze attól is függ, hogy melyik tagozatra akarsz menni. Például matekra szerintem esélytelen, hogy behívjanak szóbelizni, de gyengébb tagozatra el tudom képzelni.
2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bbmarta ***** válasza:
79%
83 pontos központival az én fiamat csak németre hívták volna be...de mi nem is adtuk be oda a jelentkezést. Engem nem győzött meg sem a nyílt napjuk, sem az előkészítőjük!
2021. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mindháromban a humán tagozat a cél
2021. febr. 9. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
VPG-ben van humán ?
2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen, van
2021. febr. 9. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az E5vös humánról tudok nyilatkozni, ide van esély, hogy behívjanak. Nem mondom hogy 100%, de nekem is ugyanennyi pontom volt, és most ide járok:)

Szent Lászlóban van ismerősöm, oda simán behívták ennél kevesebb ponttal is.

A VPG-ről nem tudok sokat.

Hajrá! És ha az E5vössel kapcsolatban bármi érdekel nyugodtan írj.

2021. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!