Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin az adatbázis-kezelé...

Érettségin az adatbázis-kezelésnél mi a javítási elv?

Figyelt kérdés
Az interneten megadott javítókulcsokon nehezen tudok kiigazodni. Megkapom a feladatra a maximális pontot, ha segédtáblát használtam úgy, hogy nem volt elengedhetetlen, ha jó az eredményem a végén? Tudom, hogy nem ez éri a legtöbb pontot, de pl. 7-ből 2 feladatot én nem pont úgy oldok meg, mint a netes megoldásokban a tanárok.

2021. febr. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljes mindegy, hogy mit hogyan oldasz meg. Csak az a lényeg, hogy legyen jó az eredmény. A feltöltött megoldások valszeg sima sql-ben íródtak és azt másolták be az accessba. Ezért néznek ki úgy, mintha más bolygóról származna.


De egyébként elérhető a javítási útmutató.

2021. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A javítási pontoknak kell megfelelni. Most az, hogy az SQL kódban mi szerepel, az édes mindegy. Excelnél és ennél annyira tág a megoldások elfogadottságának rátája, hogy hihetetlen, mert minden ember máshogy gondolkodik és máshogy vlalósítja ezt meg. Ezért vannak pontok, amiknek eleget kell tenni és nem egy konkrét megoldás, amit elfogadnak.

Ha úgy érzed válaszolsz minden kérdésre, akkor max pont :D Az pedig hogy hány segéd lekérdezést csinálhatsz, nincs megszabva, a tanár majd úgyis érteni fogja az összefüggéseket, szóval nyugodtan csináld úgy, ahogy szeretnéd, csak a pontoknak felelj meg ;)

2021. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!