Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újraérettségi: melyik név és...

Újraérettségi: melyik név és melyik OM azonosító szükséges?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve, hogy végeztem középiskolában. Akkoriban nem mentem egyetemre, most úgy hozta az élet, hogy jelentkezek. Ehhez meg kell adni a korábbi iskolám adatait is, csakhogy azóta sok dolog megváltozott: Én még az XY Református Szakközépiskolában tanultam, aminek az OM azonosítója 123xxx volt (valós adatokat nem szeretnék megadni). Közben viszont az iskola fenntartót váltott, már nem egyházi és átnevezték FG Szakgimnáziumra, az OM azonosítója pedig 135xxx/xxx lett.

Melyiket kell a jelentkezési lapon megadni: azt, ami akkor volt érvényes mikor végeztem vagy a jelenlegit?


2021. febr. 10. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A jogutód iskolát és annak azonosítóját kell megadni. Vagy a jogutód jogutódját, vagy a jogutód jogutódjának jogutódját, stb.
2021. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!