Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi egyetem után pszichológia?

Jogi egyetem után pszichológia?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Lehet-e rá jelentkezni? Igen.

El lehet végezni? Igen.

Van-e értelme? Attól függ, mit szeretnél csinálni.

2021. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy, érdemes e?
2021. febr. 11. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A "van-e értelme" kérdéssel erre próbáltam rávilágítani. Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni, mivel szeretnél foglalkozni. Vannak határterületek, ahol mindkét tudásanyag jól jön (pl. kriminológia, egyes HR pozíciók), de ha csak nem a két tudományterület kapcsolódási pontjait szeretnéd kutatni, akkor majdnem feleslegesnek tartom. Nem hiszem, hogy annyival többet fizetnének neked bármelyik helyen is, mint amennyivel több idő/energia befeketetés részedről ez a plusz diploma.
2021. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. febr. 12. 06:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
azon gondolkozz el érdemes-e ennyit tanulni diplomás minimálbérért. amire kijössz a suliból, a veled egykorú szakik már lakást vesznek, családot alapítanak
2021. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert másnak több pénze van, ő ne tanuljon? Honnan tudod hogy neki nincs lakása?
2021. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5-ös: Honnan veszed, hogy ilyen végzettségekkel diplomás minimálbért adnak? :D pszichológus végzettséggel már jobban kerestem az átlag fizetésnél kezdőként is... és igen, a pszichológia és a jog együtt munkaügyi jogászként tökéletesen hasznosítható, hiszen ezen a területen jól jön a pszichológia, HR tudás is
jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!