Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utólag már semmi esélyem nem...

Utólag már semmi esélyem nem lesz megváltoztatnom a jelentkezési sorrendet?

Figyelt kérdés

Vagy lesz valami opció, hogy a második helyet válasszam majd az első helyett inkább?

Ha nem vesznek fel duálisba, akkor nekem az első nem lesz jó, viszont az egyetemre valószínűleg fel fognak venni. Duális nélkül viszont egy másik egyetem lenne nekem a nyerő, amit másodiknak jelöltem meg.


2021. febr. 11. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy fontos kérdés, ha válaszol valaki. Azt mikor tudom meg, hogy duálisra felvettek? Annyit tudok, hogy hamarabb, mint a felvételi eredményeket.
2021. febr. 11. 23:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz még változtatni július elejéig kb, egy alkalommal a sorrenden. Addig ki kell derülnie annak is, hogy felvesznek-e duálisra, direkt így van a rendszer. :)
2021. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos válasz volt! :)
2021. febr. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!