Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli tapasztalatok!?...

Szóbeli tapasztalatok!? Városmajori Gimi, II. kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium.

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani? Mennyire kemények, szigorúak?

2021. febr. 12. 10:19
 1/9 anonim válasza:

Városmajor : Én anno nem tudtam, hogy mit jelent az, hogy mámor xd én magyarból szóbeliztem, és viszonylag kedvesek voltak az emberek, de a barátnőm, aki matekból szóbelizett, na vele nagyon bunkóak voltak :$

végül nem oda mentem

2021. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

A Móriczban 70 pontos központi felett és min. 4,75 átlaggal szóbeli mentességet kapsz, az angol szóbelit kivéve.

2021. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-válaszoló! Komolyan? A honlapon lévő felvételi tájékoztató ezt nem tartalmazza. Ez jó lenne! Az iskola kiteszi ezt majd a honlapjára vagy érdeklődnünk kell a sulinál?
2021. febr. 19. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Bocsánat benéztem, ez 2020-ban volt, idén nem tudom hogy lesz.

Ebben a táblázatban láttam a tavalyi szóbeli mentességre vonatkozó adatot:

[link]

2021. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sanyinak ***** válasza:
De most már tényleg kint van a mentességi határ.
2021. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen! És megvan a mentesség! :)
2021. febr. 24. 21:22
 7/9 anonim válasza:
Szia! Gratulálok! Voltál azért a Városmajoriban is szóbelin? Ha igen, mik voltak a tapasztalataid?
2021. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Matekon rendesek volták, de bioszon nagyon lekezelőek.

Nem csak velem.

2021. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a Városmajoriba jártam, imádtam, baromi jó volt. Ami a szóbelit illeti, matekból mentem, ott valószínű szerencsém volt, mert nagyon jó fejek voltak, velem, meg rendesek. Bioszból...hát ott se voltak rosszak, csak ott inkább lenéztek, és lekezelőek voltak (mint úgy látom az előzővel is :D).

Lejobb barátnőm meg a móriczba járt, ott magyarból és töriből szóbelizett.

Magyar: azt mondta, bunkók voltak, de annyira nem vészes.

Töri: baromi jó fejek voltak.


Tudom későn

nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!