Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik levelező képzésnek van...

Melyik levelező képzésnek van ilyen időbeosztása?

Figyelt kérdés
Munka mellett nem tudok péntek, szombat iskolában lenni, ezért keresnék olyan szakot, ahol havonta vagy félévente pár alkalommal kell megjelenni.

2021. febr. 13. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a felvi.hu-n a távoktatásos képzésekre.
2021. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én olyanra járok hogy félévben 2x 1 konzultációs hét van, H-P minden nap
2021. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez melyik egyetem, szak?
2021. febr. 13. 19:02
 4/6 anonim válasza:

Bocsánat, ha butaságot mondok, de amennyire végig tudtam nézni az órarendeket és a tanítási terveket

- SZE - Győr - Ápolás és betegellátás (ápolás) BSC- levelező - két hetente van péntek-szombat oktatás )Én anno azt láttam a honlapjukon, hogy a legtöbb levelező képzéses konzultáció 2-3 hetente egy péntek -szombat. Itt is úgy időzítik az órákat, hogy péntek délutántól estig, és szombat reggeltől estig tartják.

- Apor Vilmos Katolikus Fősuli (Vác) - Óvódapedagógus BA (angol és magyar nyelven)- levelező - szombatonként van oktatás, nagyon ritkán van egy-egy péntek

- Soproni Egyetem - gyógypedagógia képzés Tatán- havonta egy péntek-szombat (ez tuti, tudtam ottani hallgatóval beszélni)

- Károli Gáspár Református Egyetem - tanító BA, óvodapedagógus BA, csecsemő és kisgyermeknevelő BA - Budapest - Havonta kétszer péntek-szombat

- Károli Gáspár Református Egyetem (Budapest)- szociálpedagógia BA, szociális munka BA - a mostani órarendjük alapján egy péntek-szombat februárban, a többi hónapban egy szemeszterben két péntek-szombat, tehát két hetente egy péntek-szombat oktatás van.


Én, amennyire végig tudtam nézni, nagyjából a társadalomtudományi és néhány pedagógus képzés olyan, amit levelezőn ilyen módon tudnak megoldani. A többinél olyat láttam, hogy szerda-péntek kéthetente a konzultációs hét mondjuk két hetente (Gál Ferenc Egyetem) vagy esetleg havonta egy teljes hét hétfőtől péntekig (Semmelweiss, Debreceni Egyetem). Ha jól néztem a Miskolci Egyetemen is valahogy úgy oldják meg, hogy kéthetente van oktatás péntek-szombat, de erről csak a felvin tudtam tájékozódni. Ne vedd ezeket készpénznek. A mérnöki és gazdasági képzésekről nem tudok sajnos sokat, ezeket lehet jobb, ha más válaszolja meg. Nyilván az órarend mindig az adott félévben dől el, hogy milyen napokra esik, hogy vannak az ünnepnapok, szünetek, de általában az intézmények igyekeznek konzisztensek lenni. :) Remélem, valamit fogsz majd találni, amit érdekesnek találsz :)

2021. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a pedagógia érdekel akkor a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar oldalán el tudod olvasni az ottani szakok levelezős órarendjét. :) Havi egy db péntek+szombatot jelent.
2021. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2021. febr. 15. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!