Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire lehet számítani idén,...

Mire lehet számítani idén, hogy folytatják le az érettségit? Lesz szóbeli?

Figyelt kérdés
Tavaly csak szóbelit tartottak. Vajon idén is így lesz? Jó lenne már tudni, hogy előre mit találnak majd ki. A vírushelyzet alakulását tudom, hogy nem lehet előre megjósolni, de mitől fog függeni, addigra hogy lesz-e szóbeli? A kormány az mikor lesz hajlandó ezt közölni? És főleg, hogy vajon kell egyáltalán szóbeli tételekre készülni vagy sem? Csak az írásbelire érdemes készülni?

2021. febr. 14. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Jobb, ha úgy marad el, hogy tudsz is valamit, minthogy úgy tartsák meg, hogy nem készültél.
2021. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Tavaly pont szóbeli nem volt, csak írásbeli. Idén már bejelentették, hogy szóbeli is lesz.
2021. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam. Úgy értettem a kérdésemet, hogy a tavalyiaknak csak írásbeli volt és szóbeli nem.
2021. febr. 14. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell készülni, hogy lesz szóbeli, mert műlt héten ezt jelentették be.
2021. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!