Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem a Hajdúböször...

Mesélnétek nekem a Hajdúböszörményen található koliról, az ottani éltről, a Debreceni gyermeknevelési és gyógypedagógia karról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 21:12
 1/2 anonim válasza:

Szia

Én oda járok, ott vagyok kolis. A kolit én nagyon szeretem. Hárman vagyunk egy szobában, a szomszédaink is hárman vannak, nekünk van egy közös előterünk (szekrények, fogas), egy közös wc-nk, és egy közös zuhanyzónk. Szerintem nagyon szép koli, bár én a gimishez viszonyítok, azt ellepte a penész. A gyógyped szakról annyit tudok mondani, hogy egyszerűen imádom! Nem mondom, hogy nem kell sokat tanulni, mert az anatómia, a jog, meg egyéb tárgyak azért elég nehezek, de szerintem ezen a szakon nem pusztul bele az ember a tanulásba. Sok az olyan anyag, amit ha gyógypedre mész vagy alapból tudsz magadtól is, vagy érdekel és egyszerűen megjegyzed.


Én speciel nagyon imádom ezt a szakot, csak ajánlani tudom azoknak, akik szeretik a gyerekeket/segíteni akarnak másokon :)


A koli egy nagyon jó közösség, elfogadóak, jó bulikat tartanak.


Ha van bármi kérdésed, írj nyugodtan

2021. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, igazán meghoztad hozzá a kedvemet :D .

Privátban írnék még, ha nem gond.

2021. ápr. 19. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!