Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges a kötelező gyakorla...

Lehetséges a kötelező gyakorlatot egy mésik egyetem kutatócsoportjánál tölteni?

Figyelt kérdés

Van egy projekt ami nagyon érdekelne az egyik fővárosi egyetemen, én viszont egy másik vidéki egyetemen tanulok és nincs is nagyon kapcsolat a 2 egyetem között. Ilyenkor lehetséges, hogy írok az ottani kuatatócsoportot vezető professzornak, hogy a gyakorlatomat szívesen tölteném náluk?

Vannak-e ennek valamilyen bürokratikus akadályai? Vagy ha valaki tényleg nagyon érdeklődő akkor megoldható lenne?



2021. febr. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az itteni válaszokra támaszkodj, érdeklődd meg az egyetemed TO-ján, majd a másik egyetemnél.
2021. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi. Először tényleg TO-nak írjak? Vagy jobb rögtön a profot megkérdezni egy levélben amiben leírom a motivációmat is?
2021. febr. 17. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Először a TO-nak írj, hogy egyáltalán lehetséges-e.
2021. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!