Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lezárt félévet állami támogatá...

Lezárt félévet állami támogatással végeztem el, akkor utólag átírhatják azt a félévet önköltségesre?

Figyelt kérdés
A mostani félévet is államin kezdtem a neptun szerint, aztán pár napja írtak, hogy a státuszomat önköltségre változtatták.

2021. febr. 19. 07:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Technikailag/jogilag lehet-e ilyet játszani?
2021. febr. 19. 07:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha elfogyott az államilag támogatott féléved akkor hogyne!
2021. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De utólag, visszamenőleg is? Tehát lezárva, beírva minden, de utólag: hopp, ez se állami, ez se az volt, mégsem...
2021. febr. 19. 08:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben elfogyott az államilag támogatott féléveid száma, vagy az átlagod nem éri el az államilag támogatott határt igen, áttehetnek önköltségesre.
2021. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akár két év múlva is küldhetik a csekket?
2021. febr. 19. 08:12
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ebben az esetben szerintem kérdezd meg HÖK-öt. Biztos tudnak segíteni.
2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De lezárt félév a kérdés. A mostani, oké, félév közben áttérés (bár ez is szokatlan, mert azt mondták, ha megkezdve valamilyen a státusz, az a félév közben nem változik.
2021. febr. 19. 08:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem akarom felhívni a HOK-ot, nehogy emiatt járjanak utána. Előtte megkérdeztem már hogy az aktuális felevem ha állami, akkor az változhat-e. Azt írta, nem. Erre kb. 3 nap múlva megváltoztatták a státuszt. Inkább már nem kérdezem, mert még az előző félévet is felülvizsgálja valaki.
2021. febr. 19. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Utólag is visszamenőleg, persze. Ha egyszer nincs annyi államilag támogatott féléved akkor hogyne írhatnák át később is. Hiszen nem is voltál rá jogosult még szép hogy ki kell fizetned.
2021. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak arra hivatkoztak, hogy ha a neptun nem jelzi, akkor nem kell. Mert már tavaly kérdeztem. Azt írták, ez a félév ingyen. Akkor nekem ne kavarjanak... :)

Köszi! Talán megúszom, talán nem. Amúgy se értem már, hogy számolják, de ezek szerint ők se nagyon.

2021. febr. 19. 09:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!