Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippek a szóbelin/rajz alkalma...

Tippek a szóbelin/rajz alkalmasságin?

Figyelt kérdés

Van valami tanácsotok, amire oda kell külön figyelni?

Aki már korábban szóbelizett, mi volt a tapasztalata?

Mennyire kérik vissza a tananyagot, ha tételhúzogatós a szóbeli?


Általánosságban mennyire veszik komolyan ezt, mennyivel lesz könnyebb/nehezebb, mint az írásbeli?

Esetleg valaki tudja, hogy milyen kemény a Rákoczi (2.ker.) biosz, rajz, eus szóbeli?

És ha bárkinek más iskolával van valamilyen tapasztalata, ilyesmi, megoszthatná velünk:)

Amúgy sok sikert felvételizők!



2021. febr. 19. 14:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Szóbelin szerintem ha magabiztos vagy, nem dadogsz, és szép kerek mondatokat használsz akkor már van esélyed. A szóbelinek pont az a lényege hogy beszélgetnek és ezáltal ismerik meg az adott gyereket. Rajz alkalmasságiról nem igazán tudok nyilatkozni. :))
2021. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Első vagyok. Ha hózús a szóbeli akkor a tananyagot kérdik vissza. Abból kell felelni, és helyesen válaszolni a kérdésekre.


Az az iskolától függ hogy mennyire számítja bele a szóbelit a végleges döntésbe, de ha jól sikerült akkor biztos van esély.

2021. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most voltam alkalmasságin:( Utólag derült csak ki, hogy az 50 legjobb rajzot hívják csak be, pedig a honlapon teljesen mást írtak. Hát ez alapján nem nagyon megyek szóbelizni oda.:( De azért köszi.
2021. febr. 26. 07:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis behívtak:) 208-ból bekerültem a top 50-be:) De csak 15-öt vesznek fel:( Szoooval sok múlik a szóbelin, bár 20 ponttal többem van, mint az állítólagos ponthatár.
2021. febr. 26. 14:14
 5/6 anonim válasza:
Sok szerencsét! :)
2021. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. febr. 27. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!