Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki az óbudai...

Van olyan aki az óbudai egyetemre jár vagy járt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy milyen egy egyetemi golyatábor? Miket kell vinnem?
2010. aug. 17. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én oda járok, de gólyatáborban nem voltam:S (nem vesztettem semmit vele, hogy nem mentem el, nincs belőle hátrányom)


de ahogy hallottam, leginkább az ivásról szól, nem tudom pontosan, hogy hol volt, de a vonnattól elég sokat kellett sétálni a szállásig, több ellenőrző pont volt, ahol pálinkát kellett inni (30 fokban) és mire odaértek a szállásra, berúgtak.... ennyit meséltek róla:D

2010. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, milyen szakra mész?
2010. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

keleti károly, gazdálkodás és menedzsment

te hova jársz?

2010. aug. 17. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
rejtő könnyűipari
2010. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és kolis vagy?
2010. aug. 17. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziaaa! Én veled kezdtem, csak én is könnyűiparis vagyok:) Nekem tetszett a gólyatábor:D
2011. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is az Óbudaira megyek idén, kereskedelem marketingre, szerinted elismert diplomát ad a suli?
2011. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!