Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János egyetemről...

Kodolányi János egyetemről vélemény? Elég megosztóak a vélemények róla, nem igazán tudom eldönteni hogy akkor most jó iskola e, vagy sem

Figyelt kérdés
Btw televíziós műsorkészítő szakot néztem ki ott, úgyhogy ha valakinek konkrétan arról a képzésről van véleménye, nagyon örülnék ha leírná nekem🥺 vagy ha esetleg tudnátok egyetemeket ajánlani, saját tapasztalatok stb, még boldogabb lennék😄

2021. febr. 21. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Inkább rossz hírű, mint rossz. A helyén kell kezelni és akkor nem fog senki csalódni benne.
2021. febr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen szakot "egyetemen" végezni időpocsékolás. Akkor már sokkal hasznosabb egy riporteriskola, de pl. az köztévé is indított direkt ilyen jellegű tanfolyamot - ezek legalább tényleg gyakorlatközpontúak, az "egyetemen" semmire-sem-jó elméletet oktatnak majd, gyakorlatot meg szinte semmit. Persze, "diplomás" leszel:(
2021. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgyis ilyen büfészakra akarsz menni, akkor nem is érdemes jónevű egyetemre menni. A Kodolányi képzése és papírja nem sokat ér. De a televíziós szakmában pont nem a papír számít, sőt. Abszolút nem vagy előrébb azzal, ha van bármilyen papírod. Ismerettség, protekció, kapcsolatok kellenek. Vagy ahogy a 2-es írta, pl. a közszolgálati TV ilyen irányú tanfolyamát érdemes elvégezni és ott smúzolni, akivel csak lehet. Aztán ha ügyes vagy, a tanfolyam végére bedolgozod magad.
2021. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Keveset is ér az ottani diploma, sokat is szivatnak, le is húznak anyagilag. Még egy felvidéki vagy erdélyi egyetemmel is jobban jársz, ott legalább csak bizonyítványt kell honosíttatni.
2021. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az a szak egy vicc. Nem pazarold rá az idődet.
2021. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de #2:

No offense, de, ha nem vagy jártas ebben a világban nem szabad megítélni mi van a média világában.

Azok a meghirdetett riporter, stb képzések annyira jók, hogy kidobsz nem kevés pénzt az ablakon. Nem, nem fogsz vele sehol se elhelyezkedni, mert mindenhova diplomát kérnek.

2021. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kodón végeztem andragógia szakon, nekem csak papír kellett.



az összes szakra nem mondanám, h xar, mert a gazdasági szakok erősek, de úgy en bloc a Kodó létezésének nincs sok értelme.


A tájékoztatás borzalmas, a tanárok nemtörődöm és beképzelt hozzáállása rohadtul felbosszantott:



-a konzulensem rábólintott a (iskola által ajánlott) választott szakd. témára, mert 2esre értékelte, mondván, h rossz a témáválasztás



-a specializációs tanárral összevesztem, mert képtelen volt értelmezni, amit akartam, és még neki állt feljebb



-a gazd. tanszék irodájában a vénasszony folyton a diákokat/betelefonálókat szidta



-az egyik férfi tanár előreengedte a lányokat, majd mikor én is elindultam (mivel ő nem), úgy beszólt, h ha utcán lettünk volna, lehet pofán vágom



-minden baromságért fizetni kell külön



-az oktatók sosem tudták, h az adott pótkurzus hozzájuk tartozik, úgy kellett ímélezgetni velük, aztán noszogatni őket, h ugyan találják már ki, hogyan teljesíthetem a tárgyat



De úgy összességében semmi olyat nem tanultam, amivel bármit is lehetett volna kezdeni. akik elvégezték rajtam kívül a spec-et, és ezen a pályán akarta dolgozni, kénytelen voltak tovább tanulni más intézményben.

2022. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha sikerélményt akarsz és van már egy diplomád ideális hely a KJE!
2022. okt. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu

Elindult a szeptemberi jelentkezési időszak!

2022. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-es: milyen szakon végeztél? Gazdálkodási és menedzsmentet néztem ki a KJE-n...
2023. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!