Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12.-es vagyok, szakmát szeretn...

12.-es vagyok, szakmát szeretnék tanulni szeptembertől. Mit gondoltok a vállalkozási és ügyviteli ügyintéző szakmáról? Mesélne róla valaki?

Figyelt kérdés

Szerintetek el tudnék helyezkedni könnyen?

Milyen tantárgyaim lesznek?

(A “b” tervem a pénzügy-számvitel, ha ez esetleg nem indulna, de az elsőt jobban szeretném.)



2021. febr. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
A pénzügyi vagy számviteli ügyintéző sokkal specifikusabb tudást ad, szerintem elhelyezkedés szempontjából jobb.
2021. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én vállalkozási és ügyviteli Ügyintézőnek tanulok.

Szerintem nagyon jó szak. Tanárok szerint is hasznos. Kérdezhetsz dolgokat erről.

2021. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia en is erre a szakmara akarok menni szeptembertol. Szerintem megeri mert ahogy okvastam minden temaba belemegy

Ez legyen cegen beluli rendezvenyszervezes, humanpolitika, konyveles, adminisztrativ feladatok, statisztia keszitese, levelezes, kapcsolattartas az ugyfelekkel stb..

Illetve tovabb kepezheted magad pl merlegkepes konyvelonek, vagy vamszakembernek ha jol olvastam

Meg sztem a kesobbiekben ha maganvallalkozokent egyutt dolgozol egy merlegkepes konyvelovel is sikert erhetsz el a szakmadban, foleg akkor tobb ceggel is tudsz egyutt dolgozni egyszerre akar otthonrol is, ha az elet ugy adodna. Legyen ez pandemia, vagy csak szimplan csaladtervezesnel tartasz mar, akkor is jol jon a plusz kereset. :)

2021. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!