Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnáziumban(Bp...

Kölcsey Ferenc Gimnáziumban(Bp) mikor küldenek értesítést a szóbeliről?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy emailen küldik de mikor nem találtam meg a weboldalon valaki esetleg tudna segíteni?

2021. febr. 24. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj közben rájöttem hogy a honlapon közlik
2021. febr. 24. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert már kb mindenhol kirakták és nekem esélyes hogy egy időben lesz egy másik szóbelivel szóval már jó lenne tudni. Annyi van kiírva hogy az angol és német az március 1. és 5. között, a magyar az március 4.-én és 5.-én és a sportosztályba pedig szintén március 4.-én és 5.-én lesz. Március 1.-ig viszont már csak 4 nap can szóval szerintem ideje lenne kirakniuk, már 1 hét eltelt a jelentkezési lapok elküldésének határidejétől.
2021. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a titkárságot azt mondták hogy holnap(pénteken) lesz kint a honlapon
2021. febr. 25. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh köszi! Én is néztem már, hogy mikor írják ki.
2021. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!