Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pesti Képzőművészeti szakgim...

A Pesti Képzőművészeti szakgimnázium lány kollégiumáról mit kell tudni, milyen, tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés
Itt inkább arra lennék kiváncsi milyen belülről, a szobák meg ilyenek, ti ajánlanátok-e. Hetedikes vagyok, és mivel rettentő messze lakok a gimnáziumtól így gondolkoztam azon hogy megyek oda kollégiumba, már ha felvesznek egyáltalán. Szóval milyen ott? Meséljetek!

2021. febr. 25. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tavaly bezárták. Én kollégista lettem volna, de pont előtte egyszercsak bezárták és ezért ne tudom milyen belülről. Egy hét alatt takarítottak ki mindenkit onnan és szórtak szét más helyeken. Azzal a címkével zárták be a helyet, hogy nincsenek megfelelő körülmények benne a használatához. Az a hely, ahova gyorsan benyomták az ott lakókat még rosszabb állapotban is van. Ugyebár tudjuk milyenek a koleszok Magyarországon... Valakinek fájt a foga arra a szép kis villára és így nyúlta le. A Kisképző egy csodás hely, de teljesen elhanyagolja az állam. Sőt, szinte már olyan érzése van az embernek, mintha még el is akarnák pusztítani. :(
2021. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!