Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bezáratnátok Magyarországon...

Bezáratnátok Magyarországon az iskolákat, vagy nem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 09:00
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Bkv villamosvezetők vagyunk a párommal. Ha nincs iskola akkor nem tudjuk kire bízni a kilenc éves lányunkat. Annyi szabadságot nem kapunk. Így az egyikünk elvesztené a munkáját. Ezért a jelenlegi helyzetben nem zárnám be az iskolákat.
2021. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2021. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Azért a munkáltatók is lehetnének rugalmasak ebben a helyzetben. Nem könnyebbség a tanároknak sem a digitális munkarend, de a fertőzést jelentősen visszafogja, ha a gyerekek nem tömörögnek 20-30 fős osztálytermekben. Tavaly tavasszal is elmaradt a nagy átfertőzöttség a szigorítások miatt, ez most is beválna. Nem értem,miért nem intézkednek...
2021. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
igen:)
2021. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aki igen, miért? Aki nem, miért nem?
2021. márc. 2. 12:04
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a városban bezárnak egy hétre a sulik,ki a héten,ki jovoheten. Megelozeskeppen. Volt olyan suli ahol mindent hazavitettek,osszepakoltak és úgy búcsúztak,hogy szerintük zárás lesz és a tavaszi szünet után talán találkozunk.... 😒
2021. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon diákja válogatja, hogy ki olyan, aki most is komolyan veszi a tanulást, és ki gondolja azt, hogy Hawaii, dizsi, napszemcsi... most lehet lazázni meg puskázni meg habzsi-dőzsizni, mert nem liheg a nyakadba a tanár,és nem jár körbe az asztalok között, miközben már 25. perce tart a matek felmérő.
2021. márc. 3. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
1. És emiatt pusztuljon ki a fél ország. Remek, gratulálok.
2021. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Részemről a véleményem az, hogy max. alsó tagozatnak szabadna üzemelnie mindenhol, a felsősöktől kezdve mindennek online ba kellene mennie
2021. márc. 16. 11:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyáron gyerekként engem sem tudtak soha hová tenni. Lehet én voltam túl értelmes a mai gyerekekhez képest, de én 8-9 évesen már simán tudtam magamnak kaját kiszedni a hűtőből és megmikrózni, tudtam, hogy nem megyek senkiért és semmiért ki a lakásból, nem nyitok ajtót, nem táncolok az erkélyen (mint az a 12 éves kislány, aki kiesett jó pár éve, mert felállt a teregetőre és leesett róla), és alapból semmi veszélyeset nem csinálok, amiből baj lehet. Tudtam olvasni, játszani, tévét nézni, stb. . Az online oktatással kisebb korban inkább az a baj, hogy ebben a korban egyedül még nem biztos, hgoy tudják használni, én egyetemistáknál is sokszor problémát látok, illetve sokkal nehezebb az önfegyelem. Szerintem is az lenne a legjobb, ha ötödiktől vagy hatodiktól felfelé otthon lehetne tanulni . Az más kérdés, hogy sok magyar családban a létminimumon élnek internet, számítógép nélkül, tanár ismerősről hallottam, hogy ezeknek a gyerekeknek postán juttatja el az anyagot, meg így küldik el a házit. Szerintem digitalizálni kellene az iskolákat is, és az órát úgy tartani, hogy azok a gyerekek, akik igazoltan mélyszegénységben élnek (sokszor ilyenkor ingyenes tk, étkezés, stb. van), vagy nem tudják a technikai feltételt biztosítani, ők hadd járhassanak be, és ilyen nagyon kis létszámmal tudnának működni az iskolák, nagyban visszavetné a fertőzésveszélyt, hogy aki csak teheti otthon marad.
2021. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!