Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye hogy nincs joga az...

Ugye hogy nincs joga az egyetemi oktatónak kamerát bekapcsoltatni velem?

Figyelt kérdés
Az egyetemi digitális órákon tudtommal egyedül az oktatóknak kötelező kamerát kapcsolniuk, hiszen ők tartják az órákat, nekünk látnunk kell őket. Viszont bennünket, diákokat, nem lehet ugyanerre kötelezni. Nincs joga óra alatt megszólítani engem az oktatónak, ez törvényellenes. Amúgy is mindnyájan úgy veszünk részt a digitális órákon, hogy az óra elején bejelentkezünk, aztán hadd beszéljen az oktató magának, én intézem a dolgaimat, telefonálgatok, a másik laptopomon nézegetek jó kis oldalakat, filmeket. A múltkor az egyik oktató ott hisztizett, hogy ő feltett egy kérdést, és senki nem válaszolt rá. Mert ő "interaktívan" akarta az órát megtartani. Normális az ilyen ember? Most kitalálta éppen ezért, hogy a következő héttől már bekapcsolt kamerával kell jelen lennünk az órákon. Szerintem össze kellene fognunk és fel kellene jelentenünk ezt az oktatót. Mit képzel? Majd egész nap a gép előtt gubbasztok, és hallgatom az sok hülye szöveget?

2021. febr. 28. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem kérheti, hoyg kapcsold be a kamerát, de azt igen, hogy ha megszólít, arra válaszolj, ugyanis neked nem az a dolgod, hogy bejelentkezz, hanem hogy odafigyelj az oktatásra.

MEg arra is joga van, ha nem teszed, akkor egyszerüen nem igazolja azt az órát neked, és szemeszter végén ki leszel rúgva

2021. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Te minek vagy egyetemen amúgy? Nem ártana odafigyelni az órákra.
2021. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Már megint egy troll kérdés.
2021. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért is kéne látnod őket? Pantomimszakra jársz, vagy mi?
2021. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"Nincs joga óra alatt megszólítani engem az oktatónak, ez törvényellenes"

Ez vicces 😹


"az óra elején bejelentkezünk, aztán hadd beszéljen az oktató magának, én intézem a dolgaimat, telefonálgatok, a másik laptopomon nézegetek jó kis oldalakat, filmeket."

Értem. Szóval ez vagy egy troll, vagy az a fickó, aki csak azért jár egyetemre, hogy elmondhassa, hogy egyetemre jár. 😂


"fel kellene jelentenünk ezt az oktatót. Mit képzel?"

Véletlenül nem te vagy az, akit pár napja nem engedtek be 18:57-kor kólát venni a boltba, és fel akarod jelenteni a teljes személyzetet, a céget, de még a rendőröket is?

2021. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt szeretném tudni, hogy így a tanár mi alapján igazolja, hogy igen, te ott voltál az órán? Meg egyáltalán minek jársz te egyetemre? Pontosan az ilyenek miatt engedélyezném, hogy a tanár bekapcsoltathassa veled a kamerát.
2021. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Kaaamuuu.

Vagy végre értelmet nyert a büfészak kifejezés.

2021. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4%

Én középiskolás vagyok és az irodalom óránál lenémitottam a laptopom így nem hallottam a tanárt meg hogy kérdezett.

Ki is b@szott óráról, szerencsére nem ír hiányzást

2021. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!