Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Zsámbéki...

Mi a véleményetek a Zsámbéki Keresztelő Szent János alapfolú művészeti gimmnáziumról?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

#gimnázium #művészet #Zsámbék #Keresztelő Szentjános gimmnázium
2021. márc. 2. 15:12
 1/3 noncso1980 válasza:
Engem is érdekelne a válasz! Senki sem jár oda?
2022. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én oda járok iskolába, már első osztályos koeom óta. Most megyek ott gimnáziumba.

Szerintem nagyon jó iskola.

A színvonal is magas, a tanárok, és az oktatás is kiváló! Nagyon jók a tanárok!

Mindig tisztaság van, és a programok is szuperek.

Külön spotpályája is van az iskolának, és óriási az épület, szép új.

Már több mint 6 éve járok művészeti oktatásra itt(kerámia, jövőre grafika és festészet) és nagyon nagyot fejlődtem, rajzversenyt is nyertem az iskolában, és festő pályázaton második is lettem. Szeretem ezt az iskolát!

Bátran ajánlom bárkinek, mivel a környéken messze a legjobb!

Remélem tudtam segíteni, úgy is, hogy későn írtam! :)


Bátran ajánlom!

2022. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előző válaszadó szerintem egy tanár lehetet, mert azért nem minden ilyen rózsás. A tanárok közepes szintüek, nem kimagaslóak. (Vannak kivételek, van egy-két kiváló is.:) ) Mivel a tanárok közt sok gyenge van, többet kell tanulni, hiszen bár a tanítási módszerük silány, azt kérik ami máshol is elvárás. A művészetoktatás az igazából semmi, de hobbi szinten jó, és kellemes kikapcsolódás. A programok, hát, leginkább csak 6.-ik osztályig vannak, utána már az a duma van, hogy te már nagy vagy, neked tanulnod kell, de önállóan lehet szervezni pluszban. Van sok népszerűtlen hagyomány amivel nem akarnak szakítani. Elméletileg keresztény suli, de ez csak képmutatásként, és az államitámogatásban jelenik meg.

Az épület tényleg gyönyörű. Díjat is nyert, bár sok helyen beázik. A tisztaság relatív, nagyon nagy az épület, kevés takarítóra, így azért vannak porcicák. A sportpályát leginkább futásra használjuk, de tényleg jó hogy van, bár én nem szerettem ott futni. Az értteségi átlag hát

... emelkedik. Zsámbék és környékén biztosan ez a legjobb általános, de nem annyira szeretetteljes a légkör mint amit a gyerekek megérdemelnének.

2022. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!