Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Év közben megváltoztatható a...

Év közben megváltoztatható a követelmény a tárgy teljesítéséhez?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy tárgyra, aminek a követelménye gyakorlati jegy volt beadandókkal.

Ámde most a tanár átírta a követelményt kollokviumra, és szóbeli vizsgát kér tőlünk, amíg a neptunban még mindig csak gyakorlati jegy van.


Lehet hogy hülye kérdés, de ez mennyire legális?

Mert én nem nagyon érzem fair-nek hogy ezt most a 4. héten közli csak velünk, mert ha tudtam volna akkor alapba sem vettem volna fel ezt a tárgyat.


Esetleg meglátások/tapasztalatok ezzel kapcsolatban van valakinek?


2021. márc. 4. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megtehetik. Van egy szakomon egy tárgy, amit bármikor el lehet végezni, nincsen félévhez követve. Egyébként írásbeli vizsga lenne belőle, de ősszel, az online oktatás miatt szóbeli volt. Szerencsére én nem vettem fel, csoporttársaim mondták, eléggé fel voltak háborodva, hogy egy alapozó tárgyról van szó, amire nem épül semmi, két kreditet ér, csak kötelező elvégezni, és szóbeliztetnek. Ott egyébként sokkal később, valamikor novemberben közölték ezt talán. Én úgy mondanám, hogy nem fair, de legális.
2021. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!