Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ennyi pont elég...

Szerintetek ennyi pont elég lesz a Városmajori Gimnázium spanyol nyelvi előkészítős tagozatára?

Figyelt kérdés

Az írásbelim 84, a hozott pontjaim 20, és a szóbeli pontom 28 pont lett. A VMG számítsa alapján 132 pontom van a 150-ből.

Szerintetek elég lesz ennyi pont a bekerüléshez?

A régebben felvetteket kérdezem hogy nektek hány pontotok volt amikor felvettek titeket?

Ha vkit nem vettek fel akkor kérem ő is írja meg hogy hány pontja volt és melyik évben (pl. 2018...)


Aki nem a vmg-be járt de ismer olyat aki igen a ti válaszaitokat is nagyon várom (:



#gimnázium #felvételi #VMG #Városmajori Gimnázium #Spanyol nyelvi előkészítő
2021. márc. 4. 15:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem elég esélyes vagy.Én másik tagozaton vagyok és nekem összesítve 141 pontom lett,de volt akit kevesebb ponttal vettek fel.Nyelvin úgy tudom viszonylag magas a pontszám,de a 132 teljesen jó.Mondjuk én két éve ide járok,úgyhogy nem tudom mennyit változtak a dolgok de remélem sikerül bejutnod,mert nagyon jó kis hely:)
2021. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ tudsz esetleg mesélni arról hogy milyen a társaság, a tanárok, mennyi és milyen jellegű osztályprogramok vannak?
2021. márc. 8. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a kalkulátorral kiszámíthatod nagykából az esélyedet: [link]
2021. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Társaság szempontjából az a jó,hogy nagyon sok rétegű a suli és mivel sok a szak,sok féle beállítottságú gyerek jár oda és ezért biztos mindenki megtalálja a maga társaságát.A tanárok szerintem zseniálisak.Nagyon sok a tényleg nagyon kiváló tanár.Persze itt is van olyan aki nem a legjobb és lehet,hogy ki is fogsz egyet de összességében megéri,mert nagyon energikusak meg lelkesek.Elég sok program van:diákhét,Szántódi tábor,krimiest,koncertek,befogadó művészeti fesztivál,kirándulások,szalagavató(ez úgy is élvezetes ha nem te táncolsz,mert elképesztően szép az egész)stb.
2021. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2021. márc. 10. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!