Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi szabadidőtök van...

Mennyi szabadidőtök van egyetemen?

Figyelt kérdés

Hány órátok van 1 héten, mennyit szoktatok bulizni?

Igazából olyasmi érdekelne, hogy hogyan osztjátok be az időt tanulás és szabadidő, esetleg munka között.


Szakot is írhattok.


2021. márc. 7. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam teljesen időszakfüggő volt.

1-5. és 9-12. héten nem igazán szoktam tanulni, csak ha éppen volt valami kiszh vagy labor beugró, akkor azokra. Házik közül a combosabbakkal azért foglalkoztam természetesen folyamatosan. Ennek ellenére ezeken a heteken aránylag volt időm, hétvégente gyakran haza szoktam menni, ahol nyilván nem a tanulássla foglalkoztam, csütörtökön buli, többi napon is belefértek bőven szabadidős dolgok, közösségi programok.

6-7-8. és 13-14. héten meg jött az áldás tömegével, zh és leadás egymás hegyén-hátán szóval akkor nem sok időm volt mással foglalkozni, ami órára nem muszáj menni, azt mind skippeltem, alig mozdultam ki koliból és nyomtam neki ezerrel.

Munka BSc végzős félévben és MSc utolsó két félévben volt mellette, gyakornokként kb félállásnyi időben. Igaz, ilyenkor 15 kredit szakdolgozatra/diplomatervre volt szánva, tehát fele annyi tárgyam volt, mint normálisan. Többi félévben kb 30 kredit kötelező, úgy szoktam felvenni szabválokat, hogy koli és ösztöndíj miatt olyan 32-34 kreditem legyen.


BME Gépészmérnökin ez BSc-n egy jó, MSc-pedig kitüntetéses diplomára volt elég.

2021. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!