Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Google meet előadásra 1...

Google meet előadásra 1 felhasználó/fiók tud 2 gépről csatlakozni?

Figyelt kérdés

Vagyis ha az egyik gépről csatlakoztam és másik gépen is belépek a fiókba, a meet-be (az adott osztályterem linkjén), akkor látom azt az órát? Mert hogy 2x nyilván nem lehetek jelen, de az 1-es gépről nem tudnék kilépni az értekezletből.


(egyszerűség kedvéért: általános iskolás gyerekemnek lesz órája, aminek egy része "szülői" lesz a jelen helyzetben felmerült kérdések megbeszélésére. A gyerek nem ott van, ahol én, a fiókja viszont az enyémhez kötött, tehát én is látom az email-jeit, tantermeket, így a hozzájuk kapcsolt meet linket is. De vajon, ha ő otthon az órára belép, akkor azt látom én is? Vagy van erre valahogy lehetőség?)



2021. márc. 8. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis ha az egyik gépről csatlakoztam és másik gépen is belépek a fiókba, a meet-be (az adott osztályterem linkjén), akkor látom azt az órát?"

Igen.

"Mert hogy 2x nyilván nem lehetek jelen"

Beléphetsz a meet-be ugyanabból a fiókból többször is, akár különböző gépekről bejelentkezve. Az általad felvázolt esetben mindketten látjátok az órát, viszont a meetben a személyek résznél 2-szer jelenik meg a fiókotok.

2021. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így egészen jól hangzik. Köszi :)
2021. márc. 8. 13:57
 3/3 anonim válasza:
IGEN
2021. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!