Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak most kezdek el igazán...

Ha csak most kezdek el igazán tanulni az érettségire, akkor tudok még töriből ötöst írni? (Eddig hármas voltam, és sokat felejtettem sajnos)

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Simán, főleg, ha középszint. Igazából nem nagy szám. A négy tankönyv talán max. 1000-1100 oldal. Van rá 60 napod, tanulj meg napi 10-15 oldalt belőle. Ez napi 1-1,5 óra. Csináld meg mellé az eddigi érettségi feladatsorokat, a típusfeladatok begyakorlása jó kiindulópont lehet. Meg lapozgasd a követelményrendszerent, az tömören leirja mik kellenek. Ha közép akkor ne aggódj, eléggé felületes tudást kérnek számon. Egyfajta alapműveltség kicsit+sok a szövegértéses feladat, ahol azt kérik számon mennyire tudod értelmezni a forrást. Szóval napi 2 - 2,5 óra alatt felhozhatod magad 90% felettire is... Ha emelt akkor kicsit bajosabb, de az is lehetséges.. Csak akkor egy jó külön tanár nem ártana.
2021. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Követelményrendszert*
2021. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi 🥰 még a tanárom sem segített ennyit.
2021. márc. 8. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első kézből való az információ. :D. Én tavaly érettségiztem, úgy képzeld el, hogy én április első hetében kezdtem, nekem 4 hetem volt rá, végül 83% lett.. Előtte hónapig nem tanultam semmi törit.Mondjuk nekem a stabil 4es,..4,25s tudásom megvolt előtte félév végén. De időm feleannyi volt atnézni..ha meg elbizonytalanodsz, akkor gondolj arra, hogy orvosin van, hogy 800 oldalt kell megtanulni szűk 1 hónapok alatt, tömör anatómiát mondjuk.Sokan így is 5st írnak, tehát nem lehetetlen. Nem 1000 oldal törit 2 hónap alatt:D, azt is közepszinten. Amíg az ember középiskolába jár, addig fel sem fogja milyen könnyű dolga van.. Miután leérettségiznek, utána döbbennek rá, hogy milyen semmiség volt, amit ott megköveteltek a tanárok. Sokan vissza sírják. Én is :D, de akkor én sem így láttam. Na szóval, ha kell valami tanács.. Akár más tárgyból.. Akkor segítek szívesen.
2021. márc. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!