Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 18. kerületi Sztehlo Gábor...

A 18. kerületi Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnáziumban mennyire szigorúak a szabályok?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban kinézettel kapcsolatos dolgok érdekelnek.

Elsőként jelöltem meg ezt az iskolát (ez az egyetlen vallásos iskola amit beírtam) csak attól félek, hogy nem nézhetek ki úgy ahogy szeretnék, tehát "nem bontakozhatok ki" vagy mi:'D.Ha így van, tehát kinézettel kapcsolatban sok dolgot nem engednek lehet, hogy jobban érezném magam egy másik iskolában és akkor módosítanám a sorrendet.

Lehet festeni a hajat merészebb színekre?

Baj ha "fura" a stílusom? (sokkal nagyobbak a ruháim mint én vagyok, sokszor hordok feketét)

Baj ha sminkelek? Ha például tusvonalat húzok?

Piercingek fülbe?

És ha ezek a dolgok megengedettek akkor nem szólnának be érte a tanárok?



2021. márc. 10. 23:36
 1/2 anonim válasza:

Itt a házirend, remélem, ez segít!

[link]

2021. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy nézel ki ahogy akarsz, max szólnak hogy takard el a hasad pl. De senkit nem érdekel max 1-2 tanárt.
2021. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!