Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyünk van bekerülni...

Mennyi esélyünk van bekerülni ezen iskolák valamelyikébe?

Figyelt kérdés

Eötvös József Gimnázium (tatan) 248 pontom van, barátnőmnek 210

Tatai Református Gimnázium 170, 133



2021. márc. 11. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt a táblázatban meg tudod nézni, hogy a korábbi években hány pontja volt az utolsó felvettnek az Eötvösbe:

[link]

248 ponttal jó eséllyel felvesznek bármelyik tagozatra. 210 pont már elég határeset, csak nagy szerencsével lesz elegendő a bejutáshoz.

A Reformátusnál csak az előző évek utolsó bejutóinak a rangsorszámát lehet látni.

2021. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az Eötvös ennyi ponttal lazán bejutottál. A barátnődnek necces, bár láttam már ennél is kevesebbel ponttal bekerülőket (nem is egyet), szóval van esély. Meg nem is te leszel az első, aki a felvételi alapján jobb iskolába is mehetne, de nem teszi.
2021. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2021. márc. 11. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Eötvösben melyik tagozat? Én is ide jelentkeztem 266 ponttal, 9. vagyok az ideiglenes listán biosz-kémián.
2021. márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!