Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy idén sem...

Van rá esély, hogy idén sem lesznek megtartva szóbeli vizsgák?

Figyelt kérdés

Számomra egy hatalmas előny lenne, mert az én szakmámban írásbeli vizsga nincsen, csak a szóbeli és a gyakorlati. 60% gyakorlatra és 40% szóbeli részre van osztva a szakmunkásvizsga, így ha az utóbbi kiesik, 3/5-ét kéne csak elvégezni. A tavalyi osztálynak is csak gyakorlati vizsgájuk volt és a szóbeli nem lett megtartva. Jelentkeztem az oltásra már januárban. Május 21-ére van kiírva a vizsgánk és mivel az oltás elég lassan zajlik, ráadásul a fiatalokat a sor végére is teszik (nem vagyok krónikus beteg), így nem látok arra esélyt, hogy a vizsga előtt megkapjam az oltást.

A járványügyi intézkedések, a folyamatosan növekvő fertőzöttekre, ill. halottakra való tekintettel bevezetik megint a szóbeli vizsgák eltörlését?



2021. márc. 15. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

És arra gondoltál, hogy szóbeli nélkül lehet nem lenne meg és megbuksz?


De amúgy a szóbelik 3 hónap múlva lesznek, nagyon nem releváns, hogy most milyen adatok vannak.

2021. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék ha elmaradna, nagyon le vagyunk maradva a tananyaggal. Bármi megtörténhet még a kormányt ismerve, de készülj azért úgy hogy lesz, nehogy utolsó héten kezdj el kapkodni/pánikolni.
2021. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!