Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kitől kell kérni igazolást,...

Kitől kell kérni igazolást, ha nem volt internet?

Figyelt kérdés

10. osztályos tanuló vagyok egy gimnáziumban. Mostanában hülyéskedik az invitel, néha csak úgy elmegy az internet és kiszámíthatatlan idő múlva újra van. Emiatt csomó órára beírtak hiányzónak, volt, hogy az óra felénél lefagy a tanár, ésmegjelenik egy sárga háromszöges felkiáltójel a wifi sávoknál. 20 perc múlva újra van internet. Ezt eljátsza egy nap 3x, aztán tökéletes, aztán megint.


Az osztályfőnököm rámírt, hogy igazoljam. Én hálistennek készítettem képeket, hogy mit írt ki, azokat elküldtem neki, de valamiért nem akarja elfogadni. Azt mondja, neki igazolás kell.


Ovosi igazolást a háziorvosom nem fog adni, a szülőik már elfogytak. Amikor anyukám bejelentette, hogy baj van az internettel, mondta a diszpécsernek, hogy kér igazolást az összes hiányzásomra. Mondta, hogy nem tudnak adni.


Én leírtam az osztályfőnökömnek, hogy amikor anya bejelentette a hibákat, akkor mondták, hogy nem tudnak adni. Ezt sem akarja elfogadni.


Mivel igazoljam azt amiről nem tehetek? Valakinek valami tipp?

Ha késik a vonat, akkor a kalauz arról ad igazolást. Ha lebetegszem, akkor arról a háziorvos ad igazolást. Ha nincs internet, akkor arról a szolgáltató ad igazolást.


Vagy csak palira vettek minket és le akarták anyát koptatni? Vagy mi?

Szerintem az a magoldás, hogy kitörli a hiányzásokat, vagy lebeszéli az invitellel.


2021. márc. 15. 19:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez pontosan az a helyzet, mint amikor a vonat késik. -Akaratomon kívül keletkezik, de nem betegség. Tehát még ha lenne is szülői igazolás sem áldoznánk be egyet ezért.
2021. márc. 15. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököd egy paraszt. Beszéljetek az igazgatóval, hogy ez van, ez történt. Nálunk az ofő minden probléma nélkül leigazolja, ha elmegy az internet, mert ő is pontosan tudja, hogy ez ellen nem lehet semmit se tenni.
2021. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit vár tőled? Vicc amit művelnek az online "oktatás" kapcsán, mert ez minden csak nem oktatás, amit kapunk! Két iskolát csinálok egyszerre, és mindkét helyen ba sznak ránk, lassan mindkettőből vizsga és semmit nem tudunk. Undorító.

Képeid vannak a hibáról, vegye fel anyukád a kapcsolatot az igazgatóval, és a screenshotokkal bizonyítsàtok a dolgokat. Muszáj lesz az osztályfőnöködnek leigazolnia.

2021. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2, 3: Köszönöm a támogatást, szerintem az egyedüli dolog amit ilyenkor tennem kell, hogy bizonyítékként lefotózom amit tapasztalok. Lefotóztam a routert, ahogy villog rajta a piros led és lefotóztam a wifi sávoknál megjelent sárga háromszöget is.


Ezek hiányában bármikor mondhatja az osztályfőnök, hogy Jóska Pista, kikapcsoltad a wifit.

2021. márc. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!