Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Áprilisban kinyitnak az...

Áprilisban kinyitnak az általános iskolák?

Figyelt kérdés
Most március elején az általános iskolák is bezártak, és elvileg április hetedikén mennénk először suliba, ha jól emlékszem. Viszont szerintem kevés az esély arra, hogy visszamegyünk, legalábbis áprilisban biztos nem. A középiskolásoknak is mindig meg lett hosszabítva. Ti mit gondoltok erről? Kinyitnak az általános iskolák szerintetek?

2021. márc. 16. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is kevés az esély arra, hogy visszamentek húsvét után.
2021. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szeptemberig maradnak otthon az általános iskolások is, hiszen tavaly se nyitott ki újra az iskola, miután márciusban be lett zárva.
2021. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kertész Körte ***** válasza:
59%
Szerintem sajnos nem fognak kinyitni az iskolák, Orbán Viktor egy korábbi pénteken elhangzott beszélgetésében elmondta, hogy csak egy bizonyos beoltottságnál fognak nyitni (nem tudom, hogy ez az iskolákra is vonatkozott e), viszont május-június környékén szerintem számíthatunk nyitásra (minden téren, suli (bár júniusban már vége))
2021. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!