Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket jelöljem...

Szerintetek melyiket jelöljem hamarabb a debreceni Csokonait vagy a TÁG-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagy dillemaba vagyok mivel nem tudom mit jeloljek elore a debreceni csokonait vagy a TAG-ot.Egyenlore ugy van a rangsor hogy a tag az elso a csokonai a masodik.A Csokonaiba benne vagyok az induló osztályokban de a tagba kérdéses mert 115. vagyok.Ti mit tennének a helyemben? Sorrendet változtatnatok vagy igy hagynatok?Nagyon szeretnek mind a kettobe jarni de egyszeruen nem tudok dönteni mert attol felek hogy a TAG-ba nagyon sokat kell majd tanulnom es nem tudom élvezni a közép sulis éveimet de a Csokonaiba meg nem kapok eleg képzést ahhoz hogy tovabb tudjak majd tanulni.Ha a TAG-ba mennek akkor mar lenne egy olyan osztalytarsam akit nem igazan kedvelnek.Igy ez is a TAG ellen szol.De a Csokonairol meg olvastam es nagyon rosszakat irtak.


ui.: mindkettőben angolra mennek

Kerlek segítsetek



2021. márc. 17. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs értelme sorrendet változtatni. Ha nem vesznek fel a TÁG-ba, akkor mész a Csokonaiba. A
2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!