Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ideiglenes rangsorban...

Ha az ideiglenes rangsorban 42,38,27. vagyok és mindegyikre 16 embert vesznek fel van esélyem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minimum az utolsóra van, a középsőre is lehet, az elsőre már nem vennék mérget.
2021. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon az iskolától függ. Van olyan iskola, ahol akár 70 ember is simán kieshet előled, máshol meg maximum 5. Itt városra, majd iskolára szűrve meg tudod nézni, hányadik helyen kerültek be az utolsó felvett emberek az elmúlt években:

[link]

Nyilván nem szabad a korábbi évek adataiban 100%-osan megbízni, de elég jó alap lehet.

2021. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy kifognak ott esni néhányan, de szerintem nem annyian, hogy a 16-ban benne legyél.
2021. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megnéztem a linket és ha a korábbi éveket nézzük úgy "bent lennék"
2021. márc. 17. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Úgy, ahogy te is, valószínűleg a többiek nagy része rajta van mindhárom listán. És más iskolák listáján, amit előrébb jelöltek. Simán kiesnek előled.
2021. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,meg kell ehhez nézni a korábbi éveket is.

Ha a korábbi években fe lvettek volna,akkor nagy eséllyel most is:)

2021. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen suli függő

Hova jelentkeztél? mert ahogyan előttem is többe írták leheth 50en is kiesnek előled de ha a suli olyan akkor talán max 3an

2021. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Ceglédi Kossuth Lajos gimibe jelentkeztem
2021. márc. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!