Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Altalaban ki szokott lenni...

Altalaban ki szokott lenni erettsegin a felugyelotanar?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Zsuzsa néni
2021. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor
2021. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bárki a tanári karból, aki nem az adott tárgy szaktanára.
2021. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! Azt hittem van olyan szabály, hogy csak aki tanitja az osztalyt
2021. márc. 17. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te tanárod, vagy ha nem a te tanáraidból, akkoris te sulód tanári karából. De szóval olyan tanár mindig, akinek az nem szakja, amiből éppen írtok, hogy NE tudjon nektek benne segíteni.


Szóbelin meg a vizsgabizottságban te tanáraid, és még 2-3 szerintem szintén tanár, de másik iskolából.

2021. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*nálunk asszem 3 külsős tanár volt bent szóbelin a mieink mellett. Úgy emlékszem.


Egyszer amúgy hallottam egy olyat,nem nálunk volt szerencsére; hogy a vendég tagjai a vizsgabizottságnak, vagy abból valaki kitalálta, hogy ők nem fognak bejönni mind a 3 nap, át kell szervezni a beosztást; és akkor átszervezték az érettségi első napján a vizsgázó diákok beosztását kétnaposra. Tehát úgy hirtelen. Tehát azért erre még figyeljetek, csak gondoltam, leírom,hátha hasznos. Remélem ilyen több helyen nem történt , meg nem is fog. De szóval én ezt csak hallottam, de durva.

2021. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*mármint a szóbeli első napján megmondták,közölték,hogy ők nem jönnek mind a három napot, szervezzék át.

És akkor átszervezték. Tehát nem is gondolom feltétlenül,hogy minden diáknál ott volt minden tétel, ha háromnaposra készültek; hogy át tudja olvasni.

2021. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!