Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon iskolának tűnik a...

Ádám H kérdése:

Nagyon iskolának tűnik a Hunfalvy, de nem tudom eldönteni, hogy mennyire érdekel engem a közgazdaság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy hányadik vagyon a rangsoron a Hunfalvy-ba, és valószínüleg fel fognak venni, de nem tudom, hogy szeretnék-e intenzíven gazdaságot tanulni. Hogy tudom eldönteni?

2021. márc. 20. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel a gazdaság, akkor ne menj oda, mert gyűlölni fogod a következő 4-5 évet.
2021. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A Hunfalvy nem csak annak tűnik, az tényleg egy iskola.
2021. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nee ugy ertettem, hogy jo iskolanak :)))
2021. márc. 20. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha híreket hallasz érdekel a gazdaság vagy elalszol tőle? Szeretnél irodai munkát végezni ahol számítógép segítségével egész nap egy programon dolgozol vagy Pl Excel táblákat gyártasz? Ha Pl bankban jártál érezted úgy hogy szívesen dolgoznád ott, foglalkoznál hitelekkel, pénzügyekkel? Érdekel az adó, hogy ki mit mikor és miért fizet? Ilyesmiket gondolj át. Ha nem tudod biztosan 14 évesen az sem baj, csak ne legyél már eleve rosszul az ilyen dolgoktól, ne taszítson eleve.
2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!