Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak ha utálom a...

Mit tanuljak ha utálom a fizika munkát?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok (férfi).

Jövőre érretségizek jelenleg informatikát tanulók szívesen mennék mérnök informatikusnak egyetemre de félek, hogy a szar matek tudásom miatt nem tudnám végig csinálni.

Az alap tárgyak mellet informatikábol és angolból fogok érretségizni. Szerintem minimum 50%-ra megtudnám csinálni az összeset. Csak azt nem tudom, hogy ha az infó nem jön össze akkor milyen szakra mehetnék.

2 lényeges szempont van: nem akarok semmiféle fizikai munkát végezni illetve embereket ki szolgálni mivel néha dadogok szóval kínos is lenne meg hamar ki is rúgnának feltéve , hogy egyáltalán fel venének😄


2021. márc. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj meg felkészülni az érettségire, mert amíg így írsz, addig magyarból nem fognak átengedni.
2021. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helyesírásbol fel mentésem van szóval de átfognak engedni:)
2021. márc. 20. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiedelemmel ellentétben egy programozónak nagyon is kell tudnia kommunikálni. Ez nem egy magányos sport. Ezt is vedd figyelembe. Ahogy a matematika és logikai készségek is kiemelten fontosak, és nem csak a papírhoz, hanem a tényleges munkavégzéshez is.
2021. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudok beszélni de 2-3 mondatonként bele dadogok 1-2 szóba szóval kizárt minden olyan munka ahol ügyfelekel kell beszéljek pl telefonos ügyintéző stb.

Szóval ninxs ötletem, hogy merre😕

2021. márc. 20. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha figyelembe vesszük, hogy Gyurcsány Ferenc milyen karriert futott be, nem hiszem, hogy akkora baj az a dadogás. Szerintem, ha te felül tudsz kerekedni a saját gyengeségeiden, akkor nem okozhat nagy problémát.

Keress olyan szakot, ahol fontos az infó, de a matek nem annyira, már ha van ilyen, vagy indulj el más irányba.

2021. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. Mindenkinek vannak hiányosságai, ne kattogj rajtuk túl sokat.

Logisztika nem érdekel?

Keress fel karriertanácsadót, pályaválasztási tanácsadót, iskolapszichológust, talán online is dolgoznak. Segítenek neked való szakmákat, területeket keresni.

2021. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg 1 hónap múlva érettségizek, de be van biztosítva minden a jó tanulásonmal, úgyhogy most csak punnyadok. A karantén miatt ellustultam, ezek a marhák nem könnyítenek, pedig a jelenléti oktatás mellett sikeresebb lett volna a felkészülés. Úgyhogy csak kockulok és várva várom, hogy végre átessek rajta. Ja és nyelvvizsgám sincs, és lusta vagyok jogsit is letenni.
2021. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!