Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit érdemes naponta...

Mennyit érdemes naponta tanulni aminek még értelme is van?

Figyelt kérdés
Hány órát körülbelül? Ami idő alatt nem unja halálra magát az ember de megis marad valami
2021. márc. 20. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
zh előtti utolsó 2 nap.
2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ bejárni órákra.
2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be, plusz ki hova jár. Erre nem lehet így jó választ adni, ami univerzálisan jó a többségnek.
2021. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érretségi előtt állok egy évvel minimum 50% ot el akarok érni mindenből plusz közép fokú angol.
2021. márc. 20. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármire is készül az ember, ez mindenkinél más.
2021. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Napi 16 óra körüli tanulás az, ami nem túl sok, mert még ki tudod magad pihenni.

Egy középszintű érettségin az 50%-ra kb. nem is kell külön tanulni.

2021. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, főként a tanulási módszertől függ szerintem, meg, hogy ki mennyi ideig tud koncentrálni. Én heti 7/8 óra mellett általában 2órákat tanultam otthon, mert éppen akkor csak annyit kellett. Ettől függetlenül nálam mondjuk a napi 3óra +suli simán tartható produktívan.(közben vannak persze mini szünetek, emiatt olyan 2 és fél órára csökken). Hogy tudnék-e többet tanulni azt nem tudom, nem szükséges, így nem csinálom.
2021. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az előbb említettek közül a suli+2óra és a suli + 2,5-3óra az ugyanaz a suli csak más időszak, évfolyam
2021. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!