Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi ponttal kerültetek be...

Mennyi ponttal kerültetek be a Szegedi Mòra Ferenc Szakkollègiumba?

Figyelt kérdés

A tanulmànyi pontjaim ha minden jól megy, 430-440 körül lesz. A szociàlis pontom nem tudom mennyi lesz. A nagyszüleimmel èlek, a nyugdíjokból, illetve az àrvasàgimból, mert èdesapàm meghalt. Olvastam ha valaki àrva azèrt jàr pont, de a fèlàrvasàgèrt is jàr szociàlis pont?

Illetve a kollègiumról is ìrjatok kèrlek vèlemènyt, ha tudtok.

Milyen a közössèg, szobàk, tusoló, mosdó àllapota..stb.

Köszönöm előre is a vàlaszokat.



2021. márc. 21. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegèszìtèskèpp mèg annyi, hogy: 30-km re lakok Szegedtől.. így is van esèlyem bejutni a Mòra koliba? Mert, valahol azt olvastam, hogy nem igazàn nèzik a szociàlis pontot, inkàbb csak a tanulmànyit. Meg + a motivàciós levèl. De a csalàdi helyzetem nem a legjobb, ès a körülmènyek sem, ezèrt próbàlom megcèlozni a kolit.
2021. márc. 21. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Be lehet kerülni szociális alapon, erre egész jó esélyeid vannak, de nem tudom pontosan, én tanulmányi alapon kerültem be, úgy nem számít a szociális pont. A tanulmányi hátára idén 455 pont volt.
2021. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában inkább tanulmányi alapon veszik fel oda az embereket, mivel szakkoli. Figyelik közben is a tanulmányi eredményeidet, attól függ, hogy maradhatsz-e és kolis kurzusok is vannak, azok közül kötelezően fel kell venned bizonyos mennyiségűt. Most azt nem tudom, hogy ennyi ponttal bekerülsz-e, de nagy valószínűséggel igen. Kell mejd írni egy motivációs levelet is a jelentkezésnél. Érdemes a kolijelentkezésednél megjelölni más kolikat is, hogy ha nem kerülnél be, akkor felkerülsz várólistára, és addig is legyen szálláshelyed. Átlagos koli, felszereltségről a weboldalukon találsz infókat. Ha nem kerülnél be, van még pár másik koli is a Károlyi, Öthalmi, Hermann, Eötvös és a magánkolik.


Itt meg tudod nézni a koli és "körbejárni": [link]


Ha bármi segítség kell kolival kapcsolatban, írj nyugodtan. 😀

2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2021. márc. 22. 08:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!