Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jelky András Iparművészeti...

A Jelky András Iparművészeti Szakgimnáziumban a festő szak pontosan mit is takar? FONTOS

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok a szakok sorrendje miatt. A grafikus és a festő között vacilálok, hogy melyiket írjam be első helyre. Így aki oda jár eltudná nekem mesélni, hogy a festő szakon pontosan mit is csinálnak. (Lehetőleg ne azt írd, hogy festenek :) ) A válaszokat előre is köszönöm.

2021. márc. 23. 17:23
 1/1 anonim válasza:
39%
Szia! Én is oda jelentkeztem, de engem úgy tűnik, nem vettek fel. (Így gyűjtőiskolába kell menjek xd) Így nem tudok pontos információkat mondani erről, de gondolom beállított drapériákat festegetnek, meg jobban ráfekszenek talán arra, amire általánosban nem fordítanak annyi időt. De mondom, ezek csak tippek 😅
2021. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!