Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE kollégiumokban mennyire...

DE kollégiumokban mennyire lopnak a szobatársak?

Figyelt kérdés
Nagyon oda kell figyelni a dolgokra és el kell zárni mindent, vagy ez nem igazán jellemző?

2021. márc. 26. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Hú! De szerencsés vagyok, hogy nálunk nem volt lopás. Mondjuk van lakattal zárható szekrény és kulcsra zárható szoba.


De bele gondolok, oda bárkit beengednek.

2021. márc. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És a közös hűtőből mennyire tűnik el a kaja?
2021. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán hallottam még ilyen esetről. Nyilván nem tartod a pénzed és az értékeid szem előtt, ha még nem ismeritek elég rég egymást. Mondjuk én lány vagyok, mi sokkal hamarabb elkezdtünk bízni egymásban. Más kajájából nem szokás enni, általában szobánként van hűtő, ahol nincs ott sem fordul elő ilyen bunkóság.

Szobatársamnak egy városi férfi viszont ellopta a biciklijét pár hónapja a koli elől.

2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!