Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak az...

GreatLear kérdése:

Szerintetek kinyitnak az iskolák április 19-én?

Figyelt kérdés
A legfrissebb bejelentések szerint LEGKORÁBBAN április 19-én nyithatnak az iskolák, mert április vége felé beoltják az összes köznevelési intézményben dolgozó embert. Beoltják, oké. De amíg a tanárok védettek lesznek a vakcinától az legalább 3 hét. Akkor ebben hol a logika? Miért logikus az, hogy durván egy hónapot járunk még ebben a tanévben, és közben a tanárok se védettek?

2021. márc. 26. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha érettségiző vagy akkor abban a 10 napban átvehetitek a szóbeli érettségi anyagát. Ha nem vagy érettségiző akkor meg a tanév június 15-ig tart. Mindkét esetben a tanárok jelenléti dolgozatot fognak íratnak. Ami talán jobban fogja tükrözni a valódi tudást, mint a digitális oktatásban megírt dolgozat.

Április 19-ig még sokat változhatnak a járványügyi számok és ez a dátum csak feltételes módban szerepel a médiában.


Van több olyan tanár aki nem akarja beloltatni magát. Más kérdés, hogy oltás nélkül taníthatnak e. Ha jól tudom akkor van olyan orvos aki nem oltatta be magát és dolgozhat.

2021. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
hupsz... [link]
2021. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hupsz...

Volt egyszer január 11...

2021. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Igen, és akkor bekerült a közlönybe? Segítek: nem.
2021. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is segítek, meg tudják még addig változtatni? Igen!
2021. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ez lenne a legjobb. de van egy sejtésem, hogy a kormány nem fogja ezt meglépni. :(
2021. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Remélem nem
2021. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!